Yhteystiedot

Mintly osoite

Mintly Oy
Stella Business Park
Lars Sonckin kaari 14
02600 Espoo

Mintly email

info@mintly.fi

Mintly puhelin

Myynnin puhelinnumerot löydät Mintlyläiset-osiosta


Mintly osoite

Näillä alueilla vaikutamme:

Espoo, Joensuu, Jyväskylä, Turku ja Oulu

Mintlyläiset

Mintlyn myynti ja markkinointi

Markus Kuivalainen

Email: markus.kuivalainen@mintly.fi

Puhelin: +358 (0) 40 5833017

Olli Tuononen

Olli Tuononen

Email: olli.tuononen@mintly.fi

Puhelin: +358 (0) 400 269 489

Pauli Leino

Email: pauli.leino@mintly.fi

Puhelin: +358 (0) 40 5444383

Petri Kanerva

Petri Kanerva

Email: petri.kanerva@mintly.fi

Puhelin: +358 (0) 400 854 719

Timo Kauniskangas

Email: timo.kauniskangas@mintly.fi

Puhelin: +358 (0) 40 820 8000

Mintlyn talous ja hallinto

Marjo Hietamäki

Marjo Hietamäki

Email: marjo.hietamaki@mintly.fi

Puhelin: +358 (0) 400 614 504

Timo Mutka

Timo Mutka

Email: timo.mutka@mintly.fi

Puhelin: +358 50 3720872

Mintlyn hallituksen puheenjohtaja

Pertti Ervi

Jätä yhteystietosi, niin olemme yhteydessä...

… sinuun. Keskustellaan lisää tietoverkko- ja tietoturvatarpeistasi.